Ustawiacz maszyn wtryskowych, MYSŁOWICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ustawiacza maszyn wtryskowych

Lokalizacja: Mysłowice

Zakres obowiązków:

  • wymiana form wtryskowych na maszynach;

  • uruchamianie i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych;

  • ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną;

  • monitorowanie oraz ustawianie parametrów procesu wtrysku;

  • koordynowanie prawidłowego przebiegu proces

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi wtryskarek np. Engel, Arburg, Negri Bossi,

  • umiejętność ustawiania manipulatorów na wtryskarkach;

  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego;

  • umiejętność korygowania procesu wtrysku;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

Godziny i czas pracy:

  • poniedziałek - piątek

  • system 3 zmianowy: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia oraz kursy językowe

  • bony świąteczne

  • wczasy pod gruszą

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

  • opieka medyczna

  • karnety sportowe

Data publikacji: 2024-04-25