Utrzymanie ruchu Praca w Niemczech Saksonia blisko polskiej granicy, DOLNOŚLĄSKIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przeprowadzanie inspekcji i konserwacji urządzeń produkcyjnych Naprawy mechaniczne Usuwanie usterek mechanicznych i elektronicznych w zakładach produkcyjnych Inicjowanie działań mających na celu uniknięcie awarii Optymalizacja działających procesów Dokumentacja przeprowadzonych prac WYMAGANIA: Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik przemysłowy / mechanik zakładowy lub porównywalne szkolenie Doświadczenie zawodowe w zakresie mechanicznej i elektronicznej konserwacji zakładów produkcyjnych Wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki i mechaniki Wysokie poczucie odpowiedzialności i świadomość jakości Motywacja własna i umiejętność pracy w zespole Gotowość do pracy zmianowej Prawo jazdy i samochód Komunikacja w języku niemieckim OFERUJEMY: Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony Prace w pełnym wymiarze godzin Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia między 14.40 - 20 euro brutto/h Odzież ochronną i narzędzia do pracy Dodatki wakacyjne i świąteczne zgodnie wg. Taryfy BAP Liczne dodatki i dopłaty branżowe Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne Opiekę i wsparcie koordynatorów
Data publikacji: 2024-05-01