Wychowawca, ŁÓDŹ

Zmieniaj Świat Razem z Nami!

Czy masz serce pełne empatii i chciałbyś mieć wpływ na losy dzieci, które potrzebują wsparcia? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Dom Rodzinny “Ciechocińska” poszukuje wyjątkowej osoby, która zechce podzielić się swoim sercem i ciepłem z dziećmi, spragnionymi bezpieczeństwa i miłości.

Wymagania:

  • Otwarte serce i gotowość do dzielenia się nim z dziećmi.
  • Empatia i umiejętność słuchania.
  • Czas i zaangażowanie – praca w różnych godzinach dnia (w większości popołudnia), w tym w weekendy.
  • Zrozumienie i cierpliwość w obliczu wyzwań.
  • Wykształcenie wyższe: kierunek pedagogika, psychologia lub pokrewne.

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie bezpiecznego środowiska: dbanie o komfort i dobrostan dzieci.
  • Wsparcie emocjonalne: bycie oparciem i przyjacielem.
  • Pomoc w nauce: nasze dzieci wymagają dużo zaangażowania w pomocy w nauce.

Oferujemy:

  • 3/4 Etatu
  • Stabilność zatrudnienia

Jeśli czujesz, że Twoje serce woła “Już jesteś!” dla tych dzieci, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do zmieniania świata razem z nami! Bo każde dziecko powinno być kochane! 🌟🌈🤗

Jesteśmy placówką opiekuńczo wychowawczą typu rodzinnego, ale wolimy się nazywać rodziną zastępczą.

Data publikacji: 2024-04-22