Zastępca kierownika działu wdrożeń produktów, ŁÓDŹ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta, znanej marki z branży beauty, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Zastępca kierownika działu wdrożeń produktów.

Zadania:

  • Nadzorowanie przebiegu procesu wdrażania projektów;

  • Organizacja pracy zespołu, wsparcie kierownika w zarządzaniu;

  • Usprawnianie procesu wdrażania nowych produktów;

  • Bliska współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Min 2 lata doświadczenia w pracy przy koordynacji projektów;

  • Zdolności analityczne; organizacyjne;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością awansu w strukturach firmy;

  • Pracę stacjonarną od pon-pt w godzinach biurowych, elastyczny czas pracy (rozpoczęcie między 7-9);

  • Pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, dofinansowanie nauki języków;

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

Data publikacji: 2024-04-27