Doradca Klienta Credit Agricole Bank Polska S.A. (Placówka Partnerska), Luboń

Firma
Credit Agricole Bank Polska S.A. (Placówka Partnerska)
Opis firmy

Credit Agricole Bank Polska S.A.

(Placówka Partnerska)

Aleje Jana Pawła II 10/2

62-030 Luboń

Pozycja
Doradca Klienta Credit Agricole Bank Polska S.A. (Placówka Partnerska)
Lokalizacja
Luboń
Rekrutacja zdalna
NIE

OPIS

Twój zakres obowiązków

  • pozyskujesz nowego Klienta, nie tylko tego, który sam przyjdzie do banku, również dzwonisz i zapraszasz na spotkanie
  • pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
  • dopasowujesz produkty finansowe do potrzeb i oczekiwań klientów
  • wspierasz klientów w codziennym bankowaniu z wykorzystaniem narzędzi bankowości internetowej i mobilnej
  • dbasz o najwyższą jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
  • możesz się pochwalić bardzo dobrymi wynikami w sprzedaży i obsłudze klienta
  • tak jak my, stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz
  • jesteś osobą pełną entuzjazmu
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe

To oferujemy

  • umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne
  • pracę stacjonarną w placówce bankowej od poniedziałku do piątku, zgodnie z ustalonym grafikiem
  • system wynagradzania, który obejmuje: wynagrodzenie stałe i miesięczne premie sprzedażowe
  • program wdrożenia oraz pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju kariery poprzez wydarzenia, programy rozwojowe, akademie, ścieżki karier
  • telefon służbowy do użytku prywatnego

UWAGA:

To dobry dzień na aplikację!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV.

Wysyłany plik proszę nazwać swoim nazwiskiem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz.U. z 2016r. poz. 922 z póź. zm.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści danych i ich poprawienia.