Automatyk Przemysłowy, STRZELCE OPOLSKIE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie

  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych ciągów technologicznych w zakładzie

  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej

  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

  • Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia elektryczne i pomiarowe, eksploatacja oraz dozór gr. 1, gr. 2

  • Uprawnienia na podnośniki nożycowe

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata

  • Obsługa komputera oraz programów MsOffice (Word, Excel, PowePoint)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej, międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, spotkania integracyjne i inne)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nagroda jubileuszowa za staż pracy

  • Dofinansowanie do posiłków

Data publikacji: 2024-04-21