Automatyk, GORZÓW WIELKOPOLSKI

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Gorzowa Wielkopolskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykrywanie i usuwanie awarii maszyn, urządzeń związanych z automatyką i sterowaniem

  • Analiza awarii, rozwiązywanie problemów technicznych na podległych maszynach

  • Planowanie i koordynowanie wykonania remontów i napraw parku maszynowego

  • Podejmowanie działań zwiększających poziom bezpieczeństwa

  • Raportowanie dokumentacji i działań

  • Udział w projektach: wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, optymalizacja pracy maszyn

  • Przygotowywanie propozycji usprawnień oraz modernizacji maszyn i urządzeń

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • Propozycje usprawnień(KAIZEN)

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Bezpieczna praca/ Wysoki poziom BHP

  • Prywatna opieka medyczna LUXMED, karty MULTISPORT , korzystne ubezpieczenie na życie i zdrowie UNIQA

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji (umowy na finansowanie dokształcania)

  • Bogaty pakiet socjalny- świadczenia świąteczne

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie: wyższe lub średnie techniczne - kierunek robotyka / automatyka / mechatronika

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z Utrzymaniem Ruchu minimum 1 rok

  • Uprawnienia energetyczne Gr. 1 i 2 w zakresie zdefiniowanym przez przełożonego - E+D

  • Znajomość automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki

  • Umiejętność diagnostyki maszyn przemysłowych, oprogramowania sterowników PLC

  • Zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwój

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia do programowania sterowników PLC, robotów przemysłowych, paneli dotykowych HMI

Data publikacji: 2024-04-21