AUTOMATYK, KOŚCIAN

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Zakres obowiązków:
  • 2 zmiany 8h (6-14/14-6), utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie automatyki i elektryki, wykonywanie przeglądów, napraw oraz modernizacja maszyn w zakresie automatyki i elektryki,wykonywanie przeglądów prewencyjnych (m. in. wymiana filtrów w centralach wentylacyjnych, utrzymanie w czystości podzespołów maszyn i urządzeń) współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami, bezpośrednia współpraca z pracownikami zespołu utrzymania ruchu
  • Pracodawca oferuje: wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych ( szkolenia) pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole w nowoczesnym parku maszynowym, możliwość zdobycia doświadczenia i awansu zawodowego, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, świąt, imprezy integracyjne)

Zmianowość: dwie zmiany
Data publikacji: 2024-03-13