Automatyk, STRZELCE OPOLSKIE

Opis stanowiska

  • Zapewnianie utrzymania układów elektrycznych i automatyki przemysłowej, urządzeń elektrycznych i infrastrukstury linii produkcyjnych w stanie sprawności technicznej w oparciu o plany przeglądów

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia SEP gr. 1 i 2

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki

  • Fundusz świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, możliwość zakupu produktów firmy w promocyjnej cenie, voucher do automatów z przekąskami i napojami, kasa zapomogowo-pożyczkowa

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim od 2013 roku, licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838, którą tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w Kim jesteśmy?

PARETTi jest Agencją Doradztwa Personalnego, którą tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży HR.

Requirements: SEP
Data publikacji: 2024-04-21