Inżynier Automatyk, BIELSKO BIAŁA

Firma HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta firmy z branży budowlanej i ciepłowniczej kandydata na stanowisko : Inżyniera Automatyka

Zakres obowiązków:

  • programowanie sterowników PLC,

  • programowanie paneli HMI, systemów SDADA,

  • konfiguracja i uruchamianie falowników,

  • uruchamianie instalacji i systemów chłodzenia, odzysku ciepła, kogeneracji, ciepłowniczych, HVAC itp.,

  • dobór rozwiązań, przygotowywanie ofert, projektowanie szaf sterowniczych,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (kierunki: Automatyka, Elektryka, Mechatronika lub pokrewne),

  • znajomość budowy i zasad działania sterowników PLC, podzespołów automatyki, falowników oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych,

  • umiejętność analizy schematów elektrycznych, hydraulicznych,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • analityczne myślenie, a także samodzielność w diagnostyce układów sterowania,

  • znajomość oprogramowania AutoCAD, ZwCAD, PCSchematics,

  • komunikatywność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office,

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Szkolenia produktowe, dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje, szkolenia językowe

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Karta Multisport

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-21