Inżynier Automatyk, NIEPOŁOMICE

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Zadania:

  • Diagnostyka i programowanie sterowników PLC,

  • Nadzór nad systemami wizyjnymi,

  • Projektowanie układów automatyki,

  • Programowanie sterowników przemysłowych i przemienników częstotliwości,

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie automatyki, wprowadzanie modyfikacji sprzętowych i programowych,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i eksploatacyjną oraz bieżące prowadzenie dokumentacji,

  • Udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych, nowymi uruchomieniami linii produkcyjnych,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i serwisami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana automatyka i robotyka, elektronika,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność programowania sterowników PLC S5/S7 i paneli HMI (Siemens),

  • Znajomość sieci przemysłowych Profibus/Profinet,

  • Doświadczenie przy pracy z robotami przemysłowymi,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prace,

  • Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,

  • Liczne dodatki: za pracę w nocy, w sobotę, w niedzielę, liczne premie,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport,

  • Wynagrodzenie miesięczne 10600 zł brutto,

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Data publikacji: 2024-04-21