Magazynier 5250zł brutto/mies. Duchnice k. Ożarowa Maz., PRUSZKÓW

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (nr 7363) prowadzi rekrutację dla magazynu przeładunkowego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Duchnice k. Ożarowa Maz.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w systemie trzech zmian: 6-14/14-22/22-6;

  • Wynagrodzenie miesięczne 5250zł brutto;

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po 1 miesiącu;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę Multi - Sport, premie w okresach świątecznych).

Zadania:

  • Rozładunek ręczny towaru;

  • Relokacja produktów w magazynie;

  • Obsługa skanera magazynowego;

  • Zlecone czynności magazynowe.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane uprawnienia UDT (nie jest to warunek konieczny)

  • Rzetelne i skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków;

  • Chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Data publikacji: 2024-04-21