Magazynier płacimy za dojazd, ZGIERZ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • rozładunek i załadunek samochodów

  • przygotowywanie zamówień

  • kontrola oraz pakowanie

  • inwentaryzacja przy obsłudze skanera

Wymagania:

  • uprawnienia UDT

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na 2 zmiany

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień :

    I WJO - 30 pln + 2 pln premii

    II WJO - 28 pln + 2 pln premii

  • dodatek za nadgodziny 200% i premię frekwencyjną

  • dodatek transportowy - częściowe pokrycie kosztów paliwa -

    20-30 km - 385 PLN

    30-40 km - 440 PLN

    40-50 km -495 pln

    pow 50 km -605 PLN

Data publikacji: 2024-04-21