Magazynier Praca dla Mężczyzn i Kobiet Martes Sport, MYSŁOWICE

W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego magazynu w Mysłowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

В связи с непрерывным развитием компании для работы на нашем складе в Mysłowice, приглашаем кандидатов на должность: Кладовщик - работа для женщин и мужчин - Martes Sport

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Płacę zasadniczą oraz motywacyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Мы предлагаем:

  • привлекательную работу в динамично развивающейся современной компании

  • возможность профессионального развития

  • работу на основании трудового договора

  • базовую заработную плату и мотивационную систему премирования

  • пакет дополнительных выгод

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie towaru

  • Przyjmowanie dostaw

  • Praca przy załadunku oraz rozładunku towaru

  • Utrzymywanie porządku na magazynie

  • Praca w systemie dwuzmianowym (godz. 6:00-14:00 i 14:00-22:00)

Сфера обязанностей:

  • упаковка товаров

  • приемка поставок

  • работы по погрузке и разгрузке товаров

  • поддержание порядка на складе

  • соблюдение норм и стандартов по БГТ

  • работа в двухсменной системе (6:00-14:00; 14:00-22:00)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność

  • Umiejętność pracy w grupie

Требования:

  • самоотдача, ответственность, добросовестность

  • умение работать в коллективе

  • приветствуется опыт работы на складе

  • требуются документы на проживание: виза и карта на проживание

Data publikacji: 2024-05-02