Magazynier z UDT praca na II zmiany 6300 zł brutto, KSAWERÓW

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Otrzymasz od nas:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

  • Atrakcyjną stałą podstawę 5400 zł brutto na okresie próbnym,

  • Zwiększoną podstawę wynagrodzenia po okresie próbnym do 5800 zł brutto

  • 500 zł premii frekwencyjnej,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Dofinansowanie do wypoczynku,

  • Bezpłatny transport pracowniczy,

  • Niezbędne szkolenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Twoje zadania:

  • Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,

  • Kontrola poprawności otrzymywanych dokumentów i zgodności dostaw / wysyłek,

  • Tworzenie dokumentów magazynowych,

  • Obsługa systemu magazynowego,

  • Dbanie o prawidłowe składowanie towaru,

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Dodatkowe informacje:

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT), II WJO

  • Doświadczenie w obsłudze programów magazynowych,

  • Uczciwość, skrupulatność i sumienność,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Mile widziana znajomość aplikacji SAP

Data publikacji: 2024-04-21