Magazynier z uprawnieniami UDT, ZABRZE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pracuj w firmie, która dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji.

Tel: 665 120 130.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego przejścia pod firmę Klienta

  • stawkę godzinową 29,80 zł brutto

  • premie miesięczną do 10% wynagrodzenia

  • stały dodatek miesięczny za posiadanie uprawnień UDT - 500 zł brutto

  • dodatek za pracę na zmianie nocnej 30%

  • stabilne zatrudnienie

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

Zadania:

  • dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną

  • przepakowywanie komponentów

  • czyszczenie i kompletacja opakowań

  • załadunek i rozładunek towaru

  • obsługa wózka ciągnikowego i wózka widłowego

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym

Data publikacji: 2024-04-21