Mechanik na Wydziale Produkcyjnym zmiana weekendowa, ŻYWIEC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów do pracy w fabryce w Żywcu (Zakład numer 1 Hutchinson) na stanowisku : Mechanik na Wydziale Produkcyjnym (system weekendowy) Główne zadania na stanowisku: Ustawianie maszyn na wydziale produkcyjnym, Konserwacja I stopnia maszyn i urządzeń, Usuwanie drobnych awarii na wydziale produkcyjnym. WYMAGANIA: Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie-mile widziany profil techniczny, Mile widziane uprawnienia SEP, Dokładność i rzetelność w wykonywaniu przydzielonych zadań, Odpowiedzialna postawa (przestrzeganie zasad BHP, sumienne wywiązywanie się z obowiązków), Dobra organizacja pracy. OFERUJEMY: Oferujemy: Pracę w systemie tygodniowym 3-zmianowym, piętek-niedziela Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o., Stabilność zatrudnienia, Pracę w ciekawym międzynarodowym środowisku, Dofinansowanie kosztów transportu, Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Data publikacji: 2024-05-01