Mechanik, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojego zakładu zlokalizowanego w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje osoby na stanowisko Mechanika do Działu Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

    • realizacja zadań w zakresie utrzymania ruchu i infrastruktury,
    • bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz infrastruktury,
    • utrzymanie należytej funkcjonalności parku maszynowego,
    • wykonywanie planowych remontów urządzeń i maszyn.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • podstawowa wiedza w zakresie elektryki, elektrotechniki, automatyki linii produkcyjnych,
    • znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel).

    Mile widziane:

      • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki schematy),
      • znajomość języka angielskiego,
      • uprawnienia spawalnicze,
      • uprawnienia na podesty ruchome,
      • uprawnienia UDT,
      • prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy:

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • pracę w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym,
      • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków; program poleceń pracowniczych.

      Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

      Data publikacji: 2024-04-30