Piekarz ciastowy piecowy m/k, DĘBLIN

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie ciasta i produkcja zgodna z recepturą,

  • Obróbka ręczna ciasta,

  • Obsługa pieca,

  • Kontrola jakości produktu końcowego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe,

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych jako cukiernik, piekarz, wypiekacz itp.,

  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),

  • Samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie: 7500-9000 zł/brutto,

  • Miejsce pracy: Garbów.

Data publikacji: 2024-04-21