Piekarz, BIAŁYSTOK

DOCENIAMY CIĘ, ZA TO, ŻE:

  • masz doświadczenie w zawodzie piekarza,

  • wiesz, jak dbać o świeżość wypieków,

  • przykładasz wagę do atrakcyjnej ekspozycji asortymentu,

  • znasz różnorodne receptury i jesteś na bieżąco z trendami na rynku.

TWOJE ZADANIA:

  • doradzasz klientom i pomagasz im w wyborze produktów,

  • przygotowujesz wypieki i dbasz o ich świeżość, jakość i ekspozycję ,

  • obsługujesz odpowiednie maszyny i urządzenia.

MAMY DLA CIEBIE:

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,

  • możliwość dostosowania wymiaru etatu,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,

  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Miejsca pracy:

  • Białystok, Wrocławska 20
  • Data publikacji: 2024-04-24