Praca na magazynie system dwuzmianowy, GLIWICE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Jeśli poszukujesz swojego pierwszego zatrudnienia i chcesz zdobyć cenne doświadczenie - APLIKUJ!

TEL: 665 120 130

Oferujemy:

  • podstawę godzinową 30 zł brutto

  • dodatek za godziny pracy na wózku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w sezonie wiosenno-letnim

  • opłacone przez firmę uprawnienia na wózki unoszące z mechanicznym napędem unoszenia i jazdy do 30 cm

  • pakiet benefitów

Zadania:

  • kompletowanie zamówień (picking, sortowanie artykułów i pakowanie)

  • przyjmowanie dostaw

  • rozładunek i załadunek samochodów

  • na wybranych działach obsługa wózków unoszących z mechanicznym napędem unoszenia i jazdy do 30 cm

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14:30-22:30) oraz w wybrane weekendy

  • komunikatywność i odpowiedzialność

Miejsce pracy: DECATHLON, ul. Alberta Einsteina 45, 44-109 Gliwice.

Data publikacji: 2024-04-25