Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT Pass k. Blonia, SOCHACZEW

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (nr 7363) prowadzi rekrutację dla magazynu z artykułami papierowymi

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Miejsce pracy: Pass k. Błonia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w systemie trzech zmian: 6-14/14-22;

  • Wynagrodzenie miesięczne 5000 zł/brutto + do 1000 zł PREMII

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po 3 miesiącach

Zadania:

  • Rozładunki/ załadunki towaru;

  • Relokacja produktów w magazynie;

  • Kompletacja z użyciem wózka;

  • Obsługa skanera magazynowego;

  • Zlecone czynności magazynowe.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Rzetelne i skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków;

  • Chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Data publikacji: 2024-04-21