Pracownik magazynu, KOSZALIN

Lider rynku mrożonek w Polsce zaprasza do współpracy pracowników magazynowych.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Praca sezonowa do 31 sierpnia 2024 roku.

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów (układanie go, kompletacja, przeszukiwanie magazynu i sprawdzanie dostaw);
  • załadunek towarów;
  • praca z dokumentacją magazynową;
  • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy;
  • przestrzeganie wszystkich zasad i przepisów dotyczących korzystania z wózków podnośnikowych, a także ich ruchu na terenie firmy;
  • przestrzeganie reżimów temperaturowych podczas transportu towarów.

Praca w mikroklimacie od +10 stopni do -21 stopni.

Wymagania

  • odpowiedzialność;
  • chęci do pracy.

Harmonogram

Praca w systemie 2-zmianowym: 14:00-22:00 i 22:00-06:00 od poniedziałku do soboty.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa 22,50 zł netto.

Wynagrodzenie miesięczne od 3780 do 4725 zł netto.

Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl i zyskaj:

  • bezpłatną naukę na najlepszych uniwersytetach lub szkołach policealnych w Polsce;
  • bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres studiów lub dopłata w wysokości 600 zł dla osób wynajmujących mieszkanie we własnym zakresie;
  • zwrot kosztów dojazdu do placówki oświatowej i do pracy (do 150 zł);
  • 1800 zł premii wakacyjnej (raz w roku);
  • ubezpieczenie zdrowotne w publicznym systemie opieki zdrowotnej;
  • prywatną opiekę medyczną, z dostępem do pełnego zakresu usług medycznych, świadczonych przez specjalistów medycznych na terenie całego kraju.

Praca Intraservis to lider wśród polskich agencji specjalizujących się w zatrudnianiu obywateli zagranicznych w Polsce i innych krajach Europy.

Posiadamy ponad 11-letnie doświadczenie w branży.

Data publikacji: 2024-04-04