Pracownik magazynu, WODZISŁAW ŚLĄSKI

Do pracy na magazynie popularnej firmy kurierskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownik magazynu.

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • stawka podstawowa 4242 zł brutto

  • premia uznaniowa od kierownika

  • praca w godzinach 13:30 - 21:30 (czasem zdarza się praca w godzinach 5:30 - 13:30)

  • praca od poniedziałku do piątku

  • wolne weekendy

  • praca w zgranym zespole

Zadania:

  • praca ze skanerem

  • prosta praca przy punkcie obsługi paczek

  • rozładunek oraz załadunek paczek do 30 kg

Wymagania:

  • sprawność fizyczna

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-25