Specjalista Automatyk Inżynier Automatyk, TYCHY

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty Automatyka (utrzymanie ruchu)

Lokalizacja: Tychy lub Bieruń

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn: usuwanie awarii, wykonywanie czynności prewencyjnych, remontów

  • Wykonywanie zmian software, modyfikacji hardware mających na celu poprawę działania maszyn

  • Dobór niezbędnych części zamiennych

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Umiejętność analizy programów PLC oraz programowania sterowników Siemens (znajomość języków programowania LAD, FBD, STL, Graph - warunek konieczny)

  • Umiejętność doboru, parametryzacji, uruchamiania falowników, serwonapędów

  • Umiejętność obsługi robotów przemysłowych Comau, Kuka

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, pneumatycznej

  • Znajomość układów pneumatycznych, hydraulicznych, zasady ich działania

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją DTR maszyn i urządzeń

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji elektrycznej

  • Znajomość systemów wizyjnych Keyence

Godziny pracy i system pracy:

  • System 2 zmianowy

  • Poniedziałek-piątek

  • 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

  • Dla chętnych możliwość nadgodzin w weekendy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą (pierwsza 3 miesiące, druga na czas nieokreślony)

  • Pracę w systemie 2 zmianowym

  • Coroczne podwyżki wynagrodzenia

  • Premie efektywnościowe

  • Premia świąteczna

  • Kartę Multisport

Data publikacji: 2024-04-25