Spedytor morski Gdynia, GDYNIA

DTW LOGISTICS GROUP- to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. "Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta". Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja to: "Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru."

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji morskiej, zarówno w imporcie, eksporcie, jak i w tranzycie, dotyczące ładunków masowych, drobnicowych i w kontenerach.

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami usług.

  • Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją operacyjną.

  • Planowanie kosztów i weryfikacja wyniku finansowego.

  • Przygotowanie dokumentacji.

  • Aktywne uczestnictwo w oferowaniu usług transportu morskiego i kontenerowego

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w transporcie kontenerów morskich

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży TSL.

  • Umiejętności planowania i organizowania własnej pracy.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, dającej Ci poczucie bezpieczeństwa.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szansę awansu.

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy, gdzie Twoje pomysły są mile widziane.

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Zadania zróżnicowane pod względem rodzaju i skali, co daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

Data publikacji: 2024-05-09